Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Agim Çeku do të jetë kandidat i PDK-së për kryetar të Prishtinës

Agim Çeku do të jetë kandidat i PDK-së për kryetar të Prishtinës

0 Komentet 🕔04.09.2013 - 09:59

Kryeministri i Kosovës në një konferencë për shtyp ka shpallur Agim Cekun si kandidat  i PDK–së për Prishtinën.

Thaci u shpreh se: “Kam kënaqesi që të nominoj kandidat për kryetar  Agim Cekun, për një Prishtinë më  ndyshe, një Prishtinë evropiane”

Këtë propozim e ka bërë kryesia e PDK-së dhe Ceku e ka pranuar këtë punë  me kënaqësi.

Ceku tha: “Jam mirënjohës për besimin e dhënë nga ana e PDK-së. Kjo është një sfide e re për mua dhe do të mundohem që të jap maksimumin për zhvillimin e Prishtinës.”

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214