Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Afrimi i Bale dhe largimi i Ozil krijojnë pakënaqësi në Madrid

Afrimi i Bale dhe largimi i Ozil krijojnë pakënaqësi në Madrid

0 Komentet 🕔05.09.2013 - 13:19

Në Madrid të gjithë janë të shokuar nga ikja e Ozil. Sergio Ramos dhe Ronaldo kanë dalë hapur dhe janë shprehur se Ozil duhet të ishte lojtari i fundit që mund të largohej nga Reali.

Lidhja e ngushtë e Ozil me lojtarët e skuadrës ka bëra që ata ta ndjejnë shumë mungesën e ti. Disa prej tyre mendojnë se çmimi i lartë i Bale ka bërë që klubi të shesë Ozil.

Duke e parë Bale si shkakun kryesor për largimin e Ozil, disa lojtarë të realit nuk e kanë pritur mirë blerjen e fundit të Realit. Mes tyre mund të përmendim Cristiano Ronaldon dhe Sergio Ramos.

Nuk dihet se si do të jenë marrëdhëniet e Bale me pjesën tjetër të skuadrës, por diçka është e sigurt, Ozil i mungon gjithë Madridit.

/Ejup Lila/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214