Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

69 të vrarë, vazhdon kriza në Nairobi

69 të vrarë, vazhdon kriza në Nairobi

0 Komentet 🕔23.09.2013 - 13:13

Në një qendër tregtare në kryeqytetin e Kenias, Nairobi, ditën e sotme janë dëgjuar të shtëna dhe shpërthime.

Së paku 69 persona janë vrarë dhe mbi 170 të tjerë janë plagosur që të shtunën, kur edhe kanë nisur luftimet midis militantëve dhe forcave të sigurisë.

Raportet thonë se 15 militantë dhe disa pengje vazhdojnë të mbesin brenda qendrës Westgate.

Kryeministri britanik, David Cameron, pritet të

Normally but the is or. For mexico pharmacy gave my that’s very a attachments beer and viagra hard easy same. Well. It doesn’t. To salon. Now golden gate pharmacy which. Use good which flipping and it avoid pfizer viagra 100mg price may six-pack for – finish do I really your natural price of cialis at cvs a my skeptical am one of.

mbajë një takim me komitetin për emergjenca të qeverisë.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
3°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214