4 prurjet e reja në Kombëtare

1

Menaxheri i kombëtares tonë, Alban Bushi ka thënë se katër lojtarët të cilët pritet që ti bashkohen kombëtares në ditët në vazhdim janë Atdhe Nuhiu, Amir Abrashi, Shkëlzen Gashi dhe Agon Mehmeti.

Këta lojtarë janë në planet e trajnerit De Biasi dhe e vetmja gjë e cila po i pengon është plotësimi i dokumentacioneve të nevojshme, pasi çdo gjë tjetër është gati për tu bërë pjësë e kombëtares.

Futbollistët  Amir Abrashi dhe Shkëlzen Gashi kanë luajtur për kombëtaren në ndeshjen miqësore kundër Armenisë, ndërsa per lojtarin tjetër Agon Mehmeti është hera e parë që do i bashkohet kombëtares.

/Ariana Saraci/

1 Koment

  1. Abrashi ehste nje lojtar shume i mire i Gasshopersit, i cili ka luajtur edhe me shpresat e Zvicres, por fatmiresisht zgjodhi kombetaren shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here