Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

4 prurjet e reja në Kombëtare

4 prurjet e reja në Kombëtare

1 Comment 🕔27.08.2013 - 12:22

Menaxheri i kombëtares tonë, Alban Bushi ka thënë se katër lojtarët të cilët pritet që ti bashkohen kombëtares në ditët në vazhdim janë Atdhe Nuhiu, Amir Abrashi, Shkëlzen Gashi dhe Agon Mehmeti.

Këta lojtarë janë në planet e trajnerit De Biasi dhe e vetmja gjë e cila po i pengon është plotësimi i dokumentacioneve të nevojshme, pasi çdo gjë tjetër është gati për tu bërë pjësë e kombëtares.

Futbollistët  Amir Abrashi dhe Shkëlzen Gashi kanë luajtur për kombëtaren në ndeshjen miqësore kundër Armenisë, ndërsa per lojtarin tjetër Agon Mehmeti është hera e parë që do i bashkohet kombëtares.

/Ariana Saraci/

1 Komentet

 1. 🕔 12:27, 27.Aug 2013

  Armand

  Abrashi ehste nje lojtar shume i mire i Gasshopersit, i cili ka luajtur edhe me shpresat e Zvicres, por fatmiresisht zgjodhi kombetaren shqiptare.

  reply comment

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214