Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

4 milion shikime për I’M Alive!

4 milion shikime për I’M Alive!

0 Komentet 🕔22.05.2015 - 12:39

Untitled

Një tjetër sukses për Elhaidën sapo u regjistrua, klipi i saj  ka marrë mbi 4 milion shikime në kanalin official Eurovision Song Contest në Youtube

Jemi në top 3 sepse e para për shikime është Rusia me mbi 6 milion shikime, Azerbaijan me mbi 5 milion shikime dhe Shqipëria me mbi 4 milion shikime.

Nesër në mbrëmje në  finalen e madhe Shqipëria do të performojë e parafundin, në vendin e 26.

R.SH

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr