Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

21 Mjekë dhe Infermierë të helmuar

21 Mjekë dhe Infermierë të helmuar

0 Komentet 🕔17.07.2013 - 09:43

Festa e daljes në pension të njerit prej kolegëve të punës ka helmuar 21 vetë. Ngjarja ka nisur dje në Elbasan, ku kolegë pune të repartit të psikiatrisë kanë festuar në një lokal në Elbasan daljen në pension të një kolegu të tyre.

Helmimi mendohet të ketë ardhur nga ushqimi. Dje janë paraqitur 11 persona të helmuar në spital, ndërsa sot janë paraqitur dhe 10 të tjerë duke e cuar në 21 numrin e të helmuarve.

Drejtori  i spitalit rajonal të Elbasanit është shprehur se gjendja e të helmuarve është në kontroll dhe nuk ka asnjë në gjëndje të rëndë. Sipas mjekëve duhet të kalojnë 72 ore që të zbulohet shkaku i helmimit.

/Shkëndije Curri/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
3°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214