Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

2 persona në pranga, kapen me 63 kg drogë

2 persona në pranga, kapen me 63 kg drogë

0 Komentet 🕔20.12.2013 - 12:22

Gjatë aksionit nga ana e policisë janë sekuestruar 63 kg drogë në Malësinë e Madhe.

Në pranga janë vënë dy shtetas përkatësisht Luigj Smajlaj 25 vjeç dhe Lulzim Gilaj 26 vjeç, të dy banorë të fshatit Rrapsh, komuna Kelmend.

Shtetasit kishin si qëllim dërgimin e lëndës narkotike me mjetin e tyre, por që nuk u bë e mundur se u arrestuan nga policia.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr