Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

18 vjeçari merret peng dhe rrihet nga pronari

18 vjeçari merret peng dhe rrihet nga pronari

0 Komentet 🕔23.08.2013 - 10:13

Një 18 vjeçar nga Devolli është marrë peng dhe është dhunuar nga pronari i tij për orë të tëra pasditen e djeshme.

Mësohet se i riu punonte në një lokal lojërash fati, ndërsa rrëmbimi i tij nga ana e pronarit ka ardhur si pasojë e dyshimeve se ai kishte përvetësuar një shumë parash prej 200 000 lekësh të reja, gjatë kohës që ka punuar aty.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e pronarint të lokalit dhe një person që ka marë pjesë në pengmarrje.

/Elona Tereziu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr