Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vrasja në Bulqizë, në pranga i dyshuari

Vrasja në Bulqizë, në pranga i dyshuari

0 Komentet 🕔06.09.2013 - 09:25

I dyshuari për ngjarjen e rëndë të ndodhur pak ditë më parë në Bulqizë, ku mbeti i vrarë bizesmeni , Qerim Marku është arrestuar në Tiranë.

Policia bën të ditur së ka arrestuar 33- vjeçarin ditën e djeshme. Gentian Duva vrau një bizesmen dhe plagosi një kalimtar të rastit pak ditë më parë në Bulqizë. Dëshmitarët e rastit kanë arritur ta njohin autorin e krimit dhe policia e ka arrestuar duke u bazuar në dëshmitë e dhëna.

I dyshuari është shoqëruar në komisiariat  ku u mbajt në izolim dhe më pas u  dërgua në Dibër për hetimet e mëtejshme

/Asida Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214