Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Nokia prezanton modelin “e lirë” Lumia 625

Nokia prezanton modelin “e lirë” Lumia 625

0 Komentet 🕔23.07.2013 - 11:52

Pas prezantimit të rezultateve financiare të cilat janë përsëri në rënie, prodhuesi i njohur finlandez Nokia ka prezantuar modelin e ri të telefonit të mençur, Nokia Lumia 625, i cili do të jetë një model i përballueshëm nga çmimi.

Lumia 625 është një model i ri i telefonit që bazohet në sistemin operativ Windows Phone, me ekranin e ndjeshëm në prekje me 4.7 inç, dhe rrjetin 4G. Aparati celula do të vijë në treg me një çmim të lirë, rreth 220 eurove.

Përveç ekranit të madh, Nokia Lumia 625 do të vijë edhe me rezolucion prej 800 x 480 pikselëve,si dhe procesorë dual core 1.2GHz Snapdragon S4

/Klajdi Lleshi/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
3°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214