Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Sport

Perfundimtare – Shqiperia fiton 3 pike kunder Serbise

Perfundimtare – Shqiperia fiton 3 pike kunder Serbise 0

KAS ka nxjerrë sot vendimin mbi ndeshjen Serbi-Shqipëri pasi ka shqyrtuar ankesat e secilës palë.Sipas provave të paraqitura nga pala shqiptare dhe ajo serbe KAS ka vendosur ti japë fitoren

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

E premte E shtunë E diel
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 06, 2016
Clear
23°/9°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 07, 2016
Chance of a Thunderstorm
22°/9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 08, 2016
Clear
22°/10°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 12:00 PM CEST on October 23, 2016
Pjesërisht vranët
16°/7°
It is forcast to be Clear at 12:00 PM CEST on October 24, 2016
Clear
22°/9°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 12:00 PM CEST on October 25, 2016
Pjesërisht vranët
23°/12°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on October 23, 2016
Pjesërisht vranët
19°/10°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on October 24, 2016
Pjesërisht vranët
21°/11°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on October 25, 2016
Pjesërisht vranët
21°/10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr